ღнєρѕι ƒαη ¢ℓυвღ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ღнєρѕι ƒαη ¢ℓυвღ

(¯`•._.•єภ ๒üאüк ђєקรเ Ŧคภ ςlย๒'ย!•._.•´¯ )

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

fıkralar

+7
erenvegülgün
kurukafa
gülçin_fanı
büşra24
yasemin_gülay
Firuze_Yoshy
SeNaa
11 posters
YazarMesaj
SeNaa
Hepsi koliq
Hepsi koliq
SeNaa

Nerden? : ankara
Sitemizi beyandinmi? : evet
Ruh halim(mutlu,sevinçli,...) : aşık

fıkralar Empty
MesajKonu: fıkralar   fıkralar Icon_minitimeCuma Mayıs 16, 2008 6:17 pm

herkez fıkra yazsın lütfen..
ben bi yazıyım
bigün temel,alman ve fransız uçakla gidiyolarlarmış uçak yere düşüyormuş alman paroşutle atlamış kurtulmuş fransızda kurtulmuş temelde atlamış ama paraşutu ağaca takılmış ağacın altında nasrettin hoca namaz kılıyomuş nasrettin hoca"allahım ne olursun dualarımı kabul et" diormuş temel "etmem"diyormuş bu böyle uzun süre sürmüş sonra nasrettin hoca "aman ettmezsen etme zaten sol kolumu yıkamayı unutmuştum"demişVery Happy
Firuze_Yoshy
Yeni üye
Yeni üye
Firuze_Yoshy

Nerden? : Antalya
Ruh halim(mutlu,sevinçli,...) : Aşık

fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: fıkralar   fıkralar Icon_minitimePtsi Haz. 02, 2008 11:12 am

Saol...
yasemin_gülay
Grup Hepsiyi deliler gibi seven üye
yasemin_gülay

Nerden? : yaseminin kalbinden
Ruh halim(mutlu,sevinçli,...) : çılgın

fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: fıkralar   fıkralar Icon_minitimePaz Haz. 22, 2008 7:26 pm

saol cnm
büşra24
büşra24

Nerden? : İSTANBUL
Ruh halim(mutlu,sevinçli,...) : SEVİNÇLİ

fıkralar Empty
MesajKonu: fıkra   fıkralar Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 10:53 pm

Biyoloji dersinden yapilacak sinav için siniftaki herkes acayip çalismis, notlar fotokopiler havada uçusmus. Daha sonra sinavin yapilacagi gün gitmisler bir de bakmislar, ortada kagit kalem yok sadece sira sira mikroskoplar. Hocada baslarinda bekliyorken demis ki, "Bu mikroskoplarda lam'da bir böcegin bacagi var, sinaviniz bacagindan böcegi tanimak" Tabi hemen itirazlar, ama fayda etmemis, hoca dedigi dedik. Ögrenciler mikroskoplarin basina geçmis. Ama bir sey yapamiyorlar. En sonunda biri dayanamamis, kapiyi çarpip çikmis. Hoca arkasindan seslenmis :

''Kimsin ulan sen, kapiyi çarpip çikiyorsun?" Kapi hafifçe aralanmis ve bir bacak uzanmis :
"Tanisana hadi, tanisana kim oldugumu" Very Happy

En son büşra24 tarafından Perş. Haz. 26, 2008 8:51 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
büşra24
büşra24

Nerden? : İSTANBUL
Ruh halim(mutlu,sevinçli,...) : SEVİNÇLİ

fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: fıkralar   fıkralar Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 10:53 pm

bencede herkezzz fıkra yassın
gülçin_fanı
gülçin_fanı

Nerden? : çok şeker sesi spr vs...
Ruh halim(mutlu,sevinçli,...) : melek

fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: fıkralar   fıkralar Icon_minitimePaz Tem. 06, 2008 10:43 am

saol..!!
t ekrar dene

bir gün temel ve dursun cola almışlar temel kapağı açmış.üstünde tekrar dene yazıyormuş.temel de açıp kapamış .dursuna demiş ki:

-hala tekrardene yazıyor... Very Happy Very Happy
yasemin_gülay
yasemin_gülay

Nerden? : yaseminin kalbinden
Ruh halim(mutlu,sevinçli,...) : çılgın

fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: fıkralar   fıkralar Icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 8:45 pm

saol cnms
kurukafa
Süper moderatör
Süper moderatör
kurukafa

Nerden? : evden
Sitemizi beyandinmi? : ÇoOoOoOk
Ruh halim(mutlu,sevinçli,...) : deli

fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: fıkralar   fıkralar Icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 3:00 pm

SaOLuN !!!!....... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
erenvegülgün
Moderatör
Moderatör
erenvegülgün

Nerden? : kocaeli
Ruh halim(mutlu,sevinçli,...) : mutlu

fıkralar Empty
MesajKonu: EKMEK PARASI   fıkralar Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 12:59 pm

Birgün bir çocuk babasına "Baba insanlar niçin çalışıyorlar?"demiş. Babası cevap vermiş"ekmek Parası için evladım"demiş. Çocuk bir soru daha sormuş"Peki baba fırıncılar niçin çalışıyor?"demiş
erenvegülgün
Moderatör
Moderatör
erenvegülgün

fıkralar Empty
MesajKonu: ula durun!!!!   fıkralar Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 1:00 pm

temel bir gün bir arkadaşına gitmiş arkadaşı ona sormuş nerede kadın durun sabah tan beri seni bekliyodum demiş? temelden ula dur bakalım orada beni neden bekliuosun demiş. arkadaşıda demş ki sen ben sana yl vermedin sen de bana ulaaa dur dedin diye demiş . temeld deişki ulaa durr balakın orda ben onu sen bana gelme ben sana geleyim diye dedim sen de de ne kafa var yaa ulaa duurunn!!!!!!!!!!!!!!!
erenvegülgün
Moderatör
Moderatör
erenvegülgün

fıkralar Empty
MesajKonu: Temel ve Cin   fıkralar Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 1:01 pm

temel yolda giderken bi kutu görmüş kutuyu bi tekme utmış. kutudan bi cin çıkmış dile benden ne dilersen demiş temel de özür dilerim demiş
erenvegülgün
Moderatör
Moderatör
erenvegülgün

fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: fıkralar   fıkralar Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 1:03 pm

bir kekemelik okulunda öğretmen öğrenciden şu kelimeyi okumasını ister "kedi sütü iç".Çocukda, "tedi tütü it" der.Öğretmen sinirlenir ve tekrar okumasını ister.Çocuk tekrar "tedi tütü it" der. öğretmenin saı taşmak üzeredir.Bunun üzerine çocuk"anadını t*tt*m*n tediti itedeten it tu tütü" der
erenvegülgün
Moderatör
Moderatör
erenvegülgün

fıkralar Empty
MesajKonu: cik dedi ciktim demiş   fıkralar Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 1:04 pm

bir gün kadın papağan dükkanına gitmiş.Genelde papağanlarn fiyatı 2000 dolarmış.En sondaki papağanın fiyatı 200 dolarmış.Kadın satıcıya sormuş.Neden bu papağanın fiyatı bu kadar ucuz? -Satıcı: -Bu papağan c leri s diye anlar ve s leri c diye konuşur.Kadın papağanı satın alır.evine götürür.Kadının evinde muhabbet kuşları bulunur.Kadın işe gider,döndüğünde ise muhabbet kuşlarının ölü olduğunu görür.Kadın papağana kuşlarane olduğunu sorar? -papağan: -cik dediler ciktim demiş.
erenvegülgün
Moderatör
Moderatör
erenvegülgün

fıkralar Empty
MesajKonu: İKİNCİ SORU   fıkralar Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 1:10 pm

Öğretmen - çoçuklar size 2 soru soracağım demiş.Birinciyi bilene ikinci soru sorulmayacakdemiş ve sorusunu sormuş -çoçuklar bir kaz da kaç tüy vardır?. Ali hariç hiç kimse bu sorunun yanıtını bilmiyomuş.Ali kendinden emin bir şekilde parmağını kaldırmış.Hoca aliye söz vermişl ali - 2657 tüy vardır demiş.Hoca aliye kızarak bu sorunun böyle olduğunu kim sana söyledi diye sormuş? ali hemen öğretmeninin sözünü keserek - öğretmenim hani ikinci soru sorulmayacak demiştiniz demiş.
erenvegülgün
Moderatör
Moderatör
erenvegülgün

fıkralar Empty
MesajKonu: Bir Kedinin Günlüğü :D   fıkralar Icon_minitimePtsi Ağus. 04, 2008 7:48 am

13 Ocak

Sevgili günlük.Bugün yeni bi eve geldim. Bu evdekiler çok şeker insanlar geldiğimden beri yaptığım yaramazlıklara bişeycik demediler. Aslan sütüyle besliceklermiş beni akşama öle dediler..

20 Ocak

Sevgili günlük. Bi haftada çok şey öğrendim.. Mesela çişimi mutfağa yapınca evin annesi benle yakalamacılık oynuyo. Ben koltuğun altına girince 'Allah kahretsin seni' diyo.. Sanırım beni çok seviyo. Bi de evin babası var.. Onun koltuğuna oturduğum zaman 'Süpürgeyi getiriiinn' diye bağırıyo. O da benle yakalamacılık oynamayı çok seviyo..

15 Şubat

Sevgili günlük bugün yumaklarla oynadım.. Galiba yumaklarla aynı anda evin annesi örgü örüyomuş.. Oynamak biraz zor oldu.. Sonra uyudum.. Bütün gün uyuyım diye gözümün içine bakıyolar ama ben sıkılmaya başladım.. Ne zaman gelicek şu Mart ..

1 Mart

Yaşaaasııınn Mart geldi sevgili günlük. Bugün dama çıkmalıyım .. Ama önce bi yolunu bulup evden dışarı çıkmalıyım.. Dün yumaklarla oynarken kuyruğumun arasına uzun ince bişey kaçtı hala acıyo.. Bi de evin annesi şişim nerde diye bütün gün bişey aradı.. Şiş ne demek günlük sen biliyo musun?

12 Mart

Sevgili günlük.. Ön patilerim kırık olduğundan arka patilerimle yazıyorum.. Geçen gün evden dışarı çıkıp dama ulaştım.. Damda bi beyle tanıştım.. Azıcık cilveleştik.. Sonra seviştik.. Bu arada kuyruğumdaki şey hala canımı yakıyo.. Acaba kuyruğuma nooldu?

5 Nisan

Off..Mart'ta bitti sevgili günlük.. Bu arada karnımın içinde bi şişkinlik var acaba nedir? Yarın vetegetgote gidicekmişiz.. Eğlence merkezi falan heralde.. Evin babası beni çok seviyo canııımm..

15 Nisan

Seni çok özledim sevgili günlük.. O kadar moralim bozuk ki. 10 gündür vetegetgotteydim.Orası hiçte eğlenceli değilmiş. Kıçıma başıma bisürü şey sokup çıkardılar.Bisürü şey içirdiler.Bi de amelyat oldum.. Karnımın içinden bana benziyen ufacık bişiler aldılar.. Kuyruğumdaki acıma da geçti ama sonunda.. Meğer evin annesinin aradığı şiş bende kalmış.Ne garip dimi?

17 Nisan

Sevgili günlük hani geçen gün karnımdan çıkardıkları var ya..Onlar benim yavrularımmış.. Kürtaj mı ne yapmışlar bana.. Geçtiğimiz MArt damda tanıştığım beyefendi söledi. Onunla benim çocuklarımmış..Çok moralim bozuk günlük..Her an bi nankörlük yapabilirim..

30 Nisan

Bugün annenin yüzünü yırttım sevgili günlük.. Piskopat bu kedi diyen babanında üzerine işedim.. Piskopatmışım ben ne güzel dimi..Ama onlar beni terlikle kovaladılar.. Yakalamacılık oyununu artık sevmiyorum..Yakalanınca vuruyolar popoma popoma..

9 Mayıs

Sevgili günlük artık buna dayanamıyorum.. Zaten sütü de kestiler.. Yarın kendimi intahar edicem.. Damdan atlıycam .. Elveda günlük..

13 Mayıs

Sevgili günlük geçen gün damdan atladım ama ölmedim.. Sadece arka patilerim kırıldı.. Yarın bidaha deniycem.. Elveda günlük..

15 Mayıs

Dün de ölemedim sevgili günlük.. Acaba evin damı çok mu alçak? Neyse yarın bidaha deneriz artık.. Elveda günlük..

23 Mayıs

Sevgili günlük bende bi cenabetlik mi var? 8 gündür damdan atlıyorum ölemiyorum..Bnun üstüne evin babasından bide terlik yiyorum..
Yarın son kez balkondan atlamayı deniycem bu sefer de ölmezsem kaçarım evden kötü kedi olurum ben de.. Elveda günlük..
erenvegülgün
Moderatör
Moderatör
erenvegülgün

fıkralar Empty
MesajKonu: Sevgili oglum Temel,   fıkralar Icon_minitimePtsi Ağus. 04, 2008 7:50 am

Senin hizli okuyamadigini bildigim icin bu mektubu yavas yavas yaziyorum.
Artik, senin buyuksehre gittigin sirada yasadigimiz evde yasamiyoruz.

Baban bir gazetede, insanlarin basina genellikle evlerinin 2 kilometre civarindaki bolgelerde kaza geldigini okumus; o yuzden tasindik. Sana yeni adresi veremiyorum cunku yeni evimizde bizden once oturan hemsehrilerimiz, tasininca adresleri degismesin diye cadde adini ve kapi numarasini sokup goturmusler.
Bu evde garip bir camasir makinesi var.
Gecen gun icine 4 gomlek koydum calistirmak icin duvardaki zinciri cektigimden beri bir daha o gomlekleri gormedim.
Gecen hafta sadece iki kez yagmur yagdi. Ilki uc gun surdu, ikincisi ise dort gun.
Benden istedigin yelegi postaya verdim, ancak halan, o koca dugmelerle paketin cok agir olacagini soyledi;
o yuzden dugmeleri kopartip yelegin cebine koyduk. Orada bulabilirsin.

Sevgiler,

Annen
RoCq pRenSess!
RoCq pRenSess!

Nerden? : bursa
Sitemizi beyandinmi? : çOoOq
Ruh halim(mutlu,sevinçli,...) : kopuq :D

fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: fıkralar   fıkralar Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 11:23 pm

Çoq fLood yapMışSn hayaDm fıqRaLar iÇn saoLn
Miss. Kemer
Hepsi koliq
Hepsi koliq
Miss. Kemer

Nerden? : nereye..
Sitemizi beyandinmi? : beyanmek ne demek harika xdxd

fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: fıkralar   fıkralar Icon_minitimeSalı Mart 31, 2009 12:10 pm

saol
cemre&emre
Çalışkan üye
Çalışkan üye
cemre&emre

Nerden? : ankara sen ?
Sitemizi beyandinmi? : çooooooooooooooookkkkk
Ruh halim(mutlu,sevinçli,...) : hiperaktif,maskot,neşeli,komik

fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: fıkralar   fıkralar Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 12:46 pm

Bir işadamı, oldukça yoğun ve yorucu geçen bir seneden sonra tatile çıkmaya karar verir. Eşi de kendisi gibi meşgul olduğu için birlikte tatil yapacakları bir dönem ayarlamak zor olur. İspanya kıyılarında bir otel bulur ve bulduğu ilk uçakla oraya gider. Otele yerleşirken bir aylık bir rezervasyon yaptırır. Bir hafta kadar güzelce tatil yaptıktan sonra, bir akşam yemeğinde garson kendisine bir mektup iletir. Mektubu okuyan işadamı, tatilini geçirdiği otelin yöneticisinin yanına gider. "Ne yazık ki tatil sona erdi..." Yönetici şaşırır ve üzülür. "Ama beyefendi, bir aylık rezervasyon yaptırmıştınız, ne oldu böyle aniden?" İşadamı çaresiz bakışlarla cevap verir: "Evet bir ay kalacağım, ama tatil bitti. Karım işinden izin almayı başarmış ve iki gün sonra burada olacakmış
cemre&emre
Çalışkan üye
Çalışkan üye
cemre&emre

fıkralar Empty

Bir gün doktorlar, tımarhanede yaptıkları araştırmada en akıllı deliyi seçeceklermiş. Bir gün delilerden biri bahçede bulunan havuza düşmüş ve boğulmak üzereymiş. Delilerden biri havuza düşen arkadaşını kurtarmaya çalışmış. Bunu gören doktorlar arkadaşını kurtaran deliyi yanlarına çağırmışlar ve "seni en akıllı seçiyoruz" demişler. Doktorlardan biri: "Peki kurtardığın arkadaşını çağır da sana teşekkür etsin" demiş. Deli: "Gelemez ki!" Doktor: "Neden gelemezmiş?" Deli: "Çünkü kuruması için onu astım
cemre&emre
Çalışkan üye
Çalışkan üye
cemre&emre

fıkralar Empty

Bir devrin tüm as ve klas futbolcuları cennette buluşmuş. Cennetin baş meleği de futbol meraklısıymış. Şeytanı çağırtmış: -"Cennetle cehennem arasında bir maç düzenleyelim ne dersin?" -"Boşuna oynamayalım, biz kazanırız", demiş şeytan. -"Olur mu en iyi futbolcular bizde, ne kadar da kötü futbolcu varsa sizde..." Şeytan şeytanca gülümsemiş: -"Ama bütün hakemler de bizde..."
cemre&emre
Çalışkan üye
Çalışkan üye
cemre&emre

fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: fıkralar   fıkralar Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 12:47 pm

Üç adam ölür ve cennete giderler. Sorgu meleği birincisine sorar, "Seni cennete yollamadan önce sana bir sorum var: Karına karşı sadık oldun mu?" Adam yanıtlar; "Evet, asla bir başka kadına bakmadım." Sorgu meleği, "Şuradaki Rolls-Royce'u görüyor musun? O senindir. Cennetteyken kullanabilirsin.." Sorgu meleği ikinci adama da aynı soruyu sorar ve şu cevabı alır; "Bir kez karımı aldattım ama bunu ona itiraf ettim. Beni bağışladı ve mutlu yuvamızı kurtardık." Bunun üzerine sorgu meleği, "Şuradaki Mercedes'i görüyor musun? Cennetteyken onu kullanacaksın.." der ve üçüncü adama da sorar, "Karını hiç aldattın mı?" Adam yutkunur ve şöyle der; "itiraf edeyim ki; bulduğum her kıza asıldım ve her fırsatta onlarla yattım, birçoğu ile beraber oldum. Üzgünüm." Sorgu meleği; "Ehh" der, "Ama temelde iyi bir adamsın. Şuradaki eski vosvos'u görüyor musun? Cennette onu kullanacaksın." Bunun üzerine üç adam vedalaşır, arabalarına atlar ve kendi yollarına giderler. Birkaç hafta sonra ikinci ve üçüncü adam birlikte gezerlerken barın önünde birinci adamın Rolls-Royce'unu görürler. Bara girdiklerinde adamın perişan bir halde, etrafındaki boş şişelerin arasında salya sümük oturduğunu görürler ve şaşırırlar. "Heyy! ne oldu sana?" der ikinci adam, "Cennettesin, altında bir Rolls-Royce var, hersey mükemmel ama sen niye bu haldesin?" "Bugün karımı gördüm!" der birinci adam. Diğerleri; "Aaaa! ne kadar güzel, peki derdin nedir?" diye sorarlar. Adam içini çekerek konuşur, "Kaykay'la dolaşıyordu..."

bu en komikleri
cemre&emre
Çalışkan üye
Çalışkan üye
cemre&emre

fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: fıkralar   fıkralar Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 12:47 pm

Nasa uzay üssünde yeni bir deneme yapılıyormuş. Gönüllü başvuranlar arasından Temel, astronot adayı olarak seçilmiş. Ön elemede oldukça sıkı testleri geçen Temel; 3 aylik ikinci bir eğitim ile iyi bir astronot olabilmiş. Beklenen an gelmiş ve Temel bir maymunla birlikte uzay mekiğine binerek havalanmış. Atmosfer aşıldıktan sonra Temel'in ilk işi; kendisine sıkı sıkıya söylenildiği gibi zarfları açıp maymunun ve kendisinin görev kartlarını okumak olmuş. Maymunun görevleri: "Yerküre ile bağlantıyı sürekli kontrol altında tutmak; her 2 saatte bir yörüngedeki sapmaları ayarlamak; füze içindeki hava basıncı, ısı, iletkenlik değerlerini aşağıya bildirmek; yakıt harcamasını ve motorların sırasını belirlemek..." diye devam ederken; okumaktan sıkılan Temel, kendi görev kartını açmış : "Maymunu iyi besle!"
cemre&emre
Çalışkan üye
Çalışkan üye
cemre&emre

fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: fıkralar   fıkralar Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 12:48 pm

Adamın biri, bir gün ağacın altında namaz kılıyormuş. Ağaçta bulunan başka biri de onu izliyormuş. Namazını bitiren adam daha sonra namazının kabul olması için Allah'a dua etmeye başlamış. - "Allahım sen namazımı kabul et." Ağaçtaki adam: - "Etmem", diye cevap vermiş. Adam şaşırmış. Tekrarlamış: - "Allahım sen kıldığım namazı kabul et." - "Etmem." Adamın şaşkınlığı iyice artmış. Yine: - "Allahım sen namazımı kabul et", demiş. Ağaçtaki adam tekrar: - "Etmem", deyince adam sinirlenmiş. - "Etmezsen etme. Zaten abdestsiz kılmıştım."

SON
T@tlı_Zehoşum
Güzel üye
Güzel üye
T@tlı_Zehoşum

Nerden? : gaziantep
Sitemizi beyandinmi? : yess
Ruh halim(mutlu,sevinçli,...) : mutlu &sinirli

fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: fıkralar   fıkralar Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 3:35 pm

saqolun cnm ama bunları siz mi yazdınız yoksa internettenmi? confused

fıkralar